Datum příjezdu:

Čas příjezdu:

Datum odjezdu:

Čas odjezdu:

Praktická rezervace parkování u letiště Václava Havla

Hledáte bezpečné parkoviště u letiště Praha? Nechcete zbytečně utrácet za předražené parkoviště ani otravovat kamarady či příbuzné aby vás na letiště dovezli?

Připravili jsme pro vás správné a výhodné řešení - hlídané parkovací místo vzdálené pouhé 2 km od terminálu letiště Ruzyně. FAJN parkoviště je také všestranně oplocené a zabezpečené kamery, vašemu vozu tedy nehrozí žádna hrozba odcizení či mechanického poškození ať už od vandalů či příroních jevů.

Provozujeme parkoviště u letiště o rozsahu až 70 míst pro bezpečné zaparkování auta.

Rezervujte si parkování na letišti včas

Přestože jsou rizika parkování u letiště Praha minimální, může se zde vyskytnout situace, kdy jsou všechna parkovací místa obsazena. Jako klient však máte možnost této nepříjemné situaci předejít a to pomocí včasné rezervace parkovacího místa.

Existují 3 různé způsoby jak zarezervovat parkovací místo u „Fajn Parking“:

 • Zavolejte na +420 777 85 85 03 infolinka 9.00-17.00 a +420 776 60 06 80 nonstop
 • Napište email na levneparkoviste@email.cz
 • Nebo jednoduše pošlete vyplněnou online rezervaci skrze formulář na webu
 • Jak zajistit parkování u letiště prostřednictvím online rezervace?

  Online rezervace patří k nejrychlejším a nejjednodušším způsobům předběžného zamluvení parkovacího místa, které vám zabere pouze pár minut. Všechny kroky provádíte jednoduše z pohodlí vašeho domova, nepotřebujete k tomu nic jiného než počítač a připojení k internetu. Pomocí naší online kalkulačky si navíc můžete rovnou spočítat cenu parkovného.

  Online rezervace parkování krok po kroku

  V několika krátkých krocích Vám ukážeme, jak rychle provést online rezervaci.
 • Přejděte na stránku „Reservace“ vyberte termín a čas plánovaného příjezdu a odjezdu z našeho parkoviště u letiště.
 • Pokud jste si jisti, že zadaný datum i čas souhlasí, pak myší klepněte na tlačítko „Rezervace“. Objeví se vám nová stránka, kde pod termínem příjezdu a odjezdu vyplníte vaše kontaktní informace.
 • Pokud jste si jisti, že vaše objednávka je v pořádku a osobní údaje jsou vyplněny, pak již stačí pomocí tlačítka „Rezervace“ odeslat vaší rezervaci.


 • V těchto několika jednoduchých krocích jste si rezervaci pohodlně zajistili vašeho parkování u letiště v Praze. Po dokončení rezervace a jejím úspěšném odeslání obdržíte na váš email potvrzení o rezervaci parkovacího místa.

  Jak mohu rezervaci změnit?

  Jednoduše nás neváhejte kontaktovat pomocí telefonicky

  Mám zarezervované parkování Ruzyně – a co dále?

  Pokud jste si prostřednictvím e-mailu, telefonu či online online rezervačního formuláře provedli rezervaci parkovacího místa, pak již stačí v daný termín jednoduše dorazit na naše FAJN parkoviště, které se nachází nejblíže k letišti. Po vašem příjezdu zkontaktujte pracovníky našeho „FAJN PARKINGU“ a dle jejich pokynů zaparkujte na uvedeném parkovacím místě. Naši pracovníci vám následně předají potvrzení o převzetí vašeho auta.

  Naše parkoviště je vzdálené pouhých 2km od letiště Ruzyně (cca. 3 minuty jízdy) a o odvoz vás i vašich zavazadel se postarají naši zaměstnanci za pomoci prostorného 8mi místného vozu Mercedes Vito. Částka za dopravu na letiště i dopravu z letiště je samozřejmě součástí ceny parkovného, tato služba je tedy pro vás ZDARMA.

  V okamžiku, kdy se vrátíte z vaší dovolené u moře či pracovní cesty mimo ČR zpět na letiště Václava Havla (Ruzyně) a po převzetí vašich zavazadel, kontaktujte opět pracovníky „FAJN PARKINGu“ na tel. +420 777 85 85 03 infolinka 9.00-17.00 a +420 776 60 06 80 nonstop.

  Nejdéle do 5ti minut vás i vaše zavadla naši pracovníci vyzvednou na uvedeném místě a dopraví zpět k vašemu vozu. Tato služba je samozřejmě stále v ceně parkovného, není tedy účtována zvlášť.

  Přesvědčte se sami, že parkování u letiště V Praze nemusí být ani stresující ani předražené. Pryč jsou doby, kdy jste příbuzné a známé budili v noci, aby vás odvezli na letiště a vrátili se s vaším vozem zpět, aby vás za týden opět mohli vyzvednout. Parkování u letiště s „FAJN PARKING“ je nejpohodlnější a nejlevnější způsob, jak si zajistit dopravu tam a zpět na letiště.

  Pro více informací nás kontaktujte, popř. si rovnou zajistěte parkovací místo prostřednictvím našeho online rezervačního formuláře.
  Zabalíme Váš kufr za pouhých 120 Kč